Będą kolejne dodatkowe oświetlenia na przejściach dla pieszych w Śremie

0

Nowe, LEDowe oświetlenie przejść dla pieszych w Śremie pojawiły się w 2017 roku. Zostało zamontowanych pięć nowoczesnych zestawów oświetleniowych: przy ul. Chłapowskiego (przy postoju taxi), przy ul. Zamenhofa (skrzyżowanie z ul. Powstańców Wlkp), przy ul. Kilińskiego (przy rondzie Jana Pawła II), ul. Zamenhofa (przy stacji CIRCLE) oraz przy ul. 1 Maj. Nowe lampy przez pewien czas po zamontowaniu nie działały, dzisiaj już świecą.

Urząd Miejski w Śremie prosi mieszkańców o pomoc w wyborze dziesięciu kolejnych lokalizacji, w których w pierwszej kolejności powinno zostać zamontowane dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych. Odpowiedzi można przesyłać do 19 stycznia 2018 roku.

Ankieta znajduje się tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSenjYMDO78GR8q8iZNf5ERzPqVcRx-w4QFiohHcGCgkKdDf_w/viewform

Zastosowanie nowoczesnych opraw oświetleniowych LED umożliwia zaprogramowanie intensywności stałego strumienia świetlnego na przejściu dla pieszych. Nowoczesne soczewki i klosze precyzyjnie oświetlają cały obszar przejścia dla pieszych, zapobiegając emisji światła w niebo. Rozwiązania umożliwiają wyposażenie przejścia dla pieszych w system sterowania wykrywający ludzką aktywność. W przypadku wykrycia zbliżającego się pieszego do przejścia, system podniesie intensywność strumienia oświetlanego przejścia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.