Policjanci ustalili sprawczynię potrącenia rowerzystki

Kilka dni temu napisaliśmy o prośbie policji w pomocy ustalenia sprawcy potrącenia rowerzystki, 63-letniej śremianki (Wypadek na rondzie im. Armii Krajowej. Policja prosi świadków o kontakt.). Policjanci Wydziału Prewencji prowadząc czynności wyjaśniające w sprawie kolizji, do której doszło 16 sierpnia br. w Śremie na rondzie im. Armii Krajowej ustalili, że kierująca samochodem Renault Megane, 25-letnia mieszkanka Śremu, na oznakowanym przejeździe dla rowerzystów potrąciła rowerzystkę, 63-letnią śremiankę. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.
17 sierpnia br. śremska Policja została powiadomiona o tym, że 16 sierpnia, około godz. 16.00, w Śremie na rondzie im. Armii Krajowej doszło do kolizji drogowej.

Z zawiadomienia pokrzywdzonej wynikało, że kiedy kierowała rowerem i znajdowała się na oznakowanym przejeździe dla rowerzystów, to została potrącona przez samochód osobowy koloru białego jadący z kierunku ul. Powstańców Wlkp. lub z kierunku ul. Piłsudskiego w kierunku miejscowości Psarskie.

Sprawą zajęli się policjanci zespołu ds. wykroczeń, którzy w toku wykonywanych czynności ustalili, że 63-letnia rowerzystka została potrącona przez samochód osobowy marki Renault Megane, którym kierowała 25-letnia mieszkanka Śremu.

23 sierpnia sprawczyni kolizji usłyszała zarzut i została przesłuchana. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie, gdzie policjanci skierują wniosek o ukaranie 25-latki.

Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.