Powstanie wielkopolskie oczami najmłodszych – konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez kibiców Lecha Poznań. Tematyka konkursu dotyczy Powstania Wielkopolskiego. Na zachętę warto dodać, że wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi w przerwie jednego z meczów Lecha.

Uczestnicy przygotowują prace rysunkowe z okazji 97 rocznicy Powstania Wielkopolskiego przy wykorzystaniu dowolnych technik plastycznych w formacie A4.

Prace powinny przedstawiać jeden z poniższych tematów:

1) Zdobycie Ławicy przez Powstańców Wielkopolskich dnia 6 stycznia 1919 – motyw przewodni dla szkół podstawowych na terenie Poznania.

2) Powstanie Wielkopolskie w moim regionie – motyw przewodni dla szkół podstawowych na terenie województwa wielkopolskiego oraz obszarów objętych Powstaniem Wielkopolskim.

3) Charakterystyczny element Powstania – motyw przewodni do wyboru zarówno dla szkół podstawowych z Poznania, jak i województwa wielkopolskiego i obszarów objętych Powstaniem Wielkopolskim.

Cele konkursu:

  • propagowanie wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim
  • przedstawienie oczami dzieci i młodzieży Powstania Wielkopolskiego
  • propagowanie pozytywnego wizerunku kibica Lecha Poznań
  • nauka historii regionu

Regulamin konkursu: http://ge.tt/4EE7bGU2/v/0

Prosimy nauczycieli, rodziców jak i same dzieci o jak największe zaangażowanie, przekazanie informacji dalej i wzięcie udziału w opisywanym przez nas konkursie. W razie pytań prosimy o kontakt z nami lub poprzez E-maila podanego w regulaminie konkursu (link powyżej).

Powstanie wielkopolskie oczami najmłodszych – konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.