Dni Śremu – główna impreza miasta [Czekamy na OPINIE, OCENY, KOMENTARZE]

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Już w ten weekend 17/18 czerwca w Parku Miejskim im. Powstańców Wielkopolskich 1918–1919 w Śremie odbędą się kolejne tzw. imieniny miasta z koncertami Agnieszki Chylińskiej oraz zespołu Afromental.

Jednak My chcieliśmy WAS zapytać, jakie Dni Śremu oceniacie najlepiej… Co wam się podoba, a co nie… Czego brakuje, a może czegoś jest za dużo… A może wolicie grilla na działce niż tego typu wydarzenia…

Plakaty promujące Dni Śremu w latach 2009-2016:

 

A może pamiętacie Dni Śremu jak jeszcze były na Stadionie przy ul. Zamenhofa… a karuzela w miejscu dzisiejszego marketu Lidl…

Ostatni wykonawca z gatunku Disco Polo jaki wystąpił na Dniach Śremu, to Zenek Martyniuk Akcent w 2013r. Może tego brakuje ?

https://www.youtube.com/watch?v=prNG1l57ADA

Zawsze w jakiś dzień prezentowany jest pokaz sztucznych ogni… Może zamiast nich jakiś teatr, lasery…

https://www.youtube.com/watch?v=3X4EpejXbxo

Czekamy na WASZE opinie 🙂

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera