Śrem stanie w obronie niezawisłości sądów

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Dzisiaj o 20:00 przed śremskim sądem przy ul. Franciszkańskiej zorganizowany będzie protest przeciwko zmianom w sądownictwie.

Nie możemy się zgodzić na ręczne sterowanie wymiarem sprawiedliwości przez ministra sprawiedliwości (tego, czy kolejnego). Musimy stawić opór, bo inaczej sądy będą orzekały na korzyść władzy, a nie obywatela. Musimy bronić prawa do sprawiedliwego sądu dla każdego. Oczekujemy wycofania się Prawa i Sprawiedliwości ze zmian KRS i SN. Chcemy weta! – piszą na portalu społecznościowym organizatorzy protestu.

Można zabrać ze sobą lampki, latarki, świeczki, telefony komórkowe. Organizatorzy proszą o stosowanie się do poniższego regulaminu:

Regulamin:
– flagi i emblematy takiej czy innej partii zostają w domu
– nie bierzemy wuwuzeli
– nie krzyczymy, nie buczyny
– nie śmiecimy
– wydarzenie ma charakter spontaniczny
dlatego wszystkich prosimy o ostrożność wobec innych.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera