Dużo zabawy, dużo sportowej rywalizacji podczas piłkarskiego turnieju Sandbud Cup

19 grudnia w hali sportowej przy ul. Staszica 1 w Śremie odbył się turniej piłkarski pn. „Sanbud Cup” organizowany wspólnie przez Śremski Klub Sportowy Warta oraz Śremski Sport. Główną nagrodą był bon pieniężny o wartości 500zł ufundowany przez firmę Sanbud.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy po 4 drużyny.  W grupie A znalazły się Concordia Murowana Goślina (3 miejsce w Klasie Okręgowej Poznań Wschód), Warta Śrem Oldboje, Amarena (3 liga halowa Śrem) oraz Indeco Poznań FC (10 miejsce w Poznańskiej B-klasie grupy 1). Z kolei w grupie B znalazły się Warta Śrem złożona głównie z juniorów starszych, Orkan Jarosławiec (lider poznańskiej klasy A), Kocham Jo oraz Pomoc Drogowa Bartkowiak.

Turniej zwyciężyła drużyna Oldboje Warty pokonując w finale zespół Kocham JO 5:3. Trzecie miejsce zajęła drużyna Pomoc Drogowa Bartkowiak.

Dużo zabawy, dużo sportowej rywalizacji podczas piłkarskiego turnieju Sandbud Cup

W turnieju padły łącznie 92 bramki co daje średnią 5,75 bramek na mecz.Najwięcej bramek padło w meczu Amarena – Indeco Poznań FC aż 15(10:5 dla Amareny), natomiast najmniej w meczu Concordia Murowana Goślina – Warta Oldboje, gdzie padł bezbramkowy remis (jedyny w tym turnieju).

Komplet wyników oraz galeria zdjęć na stronie internetowej Warty Śrem:

http://www.wartasrem.pl/oldboje-warty-zwyciezca-pilkarskiej-turnieju-pn-sanbud-cup

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.