Dobry występ Wodnika na I Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Pływaniu Synchronicznym

W dniach 7-8 marca w Kutnie odbyły się I Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Pływaniu Synchronicznym. W zawodach wystartowały zawodniczki z 9 klubów.

WODNIK Śrem reprezentowały: Julia Dziaczyszyn, Laura Skiba, Agata Tomczak oraz Tatiana Wojna. Wszystkie zawodniczki wystartowały w konkurencji figur, gdzie najlepiej wypadła Laura Skiba zajmując 4 miejsce. W konkurencji team nasze zawodniczki zaprezentowały nowy układ i zajęły 4 miejsce. W konkurencji duetów Laura Skiba i Agata Tomczak, również wywalczyły 4 miejsce.

Dobry występ Wodnika na I Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Pływaniu Synchronicznym

Do podium zabrakło tylko 0,2 pkt, jednak dziewczyny zaprezentowały się z nowym układem, który wymaga jeszcze dopracowania. W kategorii solo Nasz Klub reprezentowała Tatiana Wojna, która uplasowała się na 13 miejscu. Pomimo dobrych miejsc czujemy niedosyt i pracujemy dalej, aby z kolejnych zawodów wrócić z medalami.

Klub Sportowy Wodnik Śrem

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.