Całodniony maraton fitness w śremskim Ekonomiku, czyli Aktywny Ekonom 2 za nami.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Po raz drugi w EKONOMIKU odbył się całodniowy maraton fitness, zorganizowany przez p. Katarzynę Staśkiewicz – nauczycielkę zajęć wychowania fizycznego.

Od godz. 10.00 do wieczora wszyscy chętni mogli za darmo uczestniczyć w zajęciach: ABT (brzuch – uda – pośladki), Body Combat, Płaski Brzuch, Body Pump, Zumba oraz Spinning. Zajęcia prowadzili trenerzy z klubu KSA, a niektórzy z nich to również absolwenci śremskiej szkoły.

Wśród osób biorących udział w maratonie fitness przeważali uczniowie EKONOMIKA oraz gimnazjaliści, ale nie zabrakło też nauczycieli i stałych bywalców tego typu imprez – np. grupa zagorzałych fanów spinningu z Gostynia.

Całodniony maraton fitness w śremskim Ekonomiku, czyli Aktywny Ekonom 2 za nami.

Oprócz zajęć sportowych wszyscy zainteresowani mogli skorzystać z porad dietetyka oraz wziąć udział w losowaniu nagród: markowych bidonów, toreb sportowych i strojów. Dochód z losowania zostanie przeznaczony na rehabilitację Macieja – chłopca chorego na autyzm.

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i zawitali 7 marca w EKONOMIE. Liczymy na kolejne spotkanie za rok – podczas III Maratonu Fitness, oraz podczas maratonów biegowych, które EKONOMIK planuje zorganizować jeszcze w tym roku szkolnym.

Zespół Szkół Ekonomicznych w Śremie

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/104255705996819409640/albumid/6125701245635710225?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

materiał dzięki uprzejmości Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.