Zaginęła Anna Maria Schiller

0
299

Zaginęła Anna Maria Schiller, mieszkanka Śremu która 18 lipca br. wyszła z Domu Pomocy Społecznej i nie wróciła. Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu kobiety, proszeni są o kontakt ze śremską Policją.

Kobieta ma około 156 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy koloru brązowego. Ubrana była w czarną spódnicę za kolano z białymi wzorami, bluzkę z krótkim rękawem koloru seledynowego, buty płócienne koloru popielatego zapinane na rzepy.

Zaginiona ma problemy z mową i prawostronny niedowład części ciała.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Anny Marii Schiller, prosimy o kontakt ze śremską Policją. Można dzwonić pod nr tel. 61 28 15 211 albo 997.

materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCzarny Punkt Wodny w Jarosławkach
Następny artykułDo Śremu przyjedzie Flott Cascaders Team – jeden z najlepszych teamów kaskaderskich
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here