Wyganiamy jesienną depresję… ostatnie dni zabawy

0
289

Jesień powoli dobiega końca, dlatego nasza zabawa również zbliża się ku końcowi. Dokładnie 14 października rozpoczęliśmy wspólną zabawę pn. “Wyganiamy jesienną depresję… na sportowo”. Zaprosiliśmy wszystkich chętnych do podjęcia wyzwania sportowego polegającego na przebyciu jak najdłuższej trasy biegnąc, idąc lub jadąc na rowerze.

Do zabawy mógł przyłączyć się absolutnie każdy pod warunkiem korzystania z popularnej aplikacji Endomondo (więcej o aplikacji: https://www.endomondo.com/home). Byliśmy pewni, że wielu z was będzie “wyganiało” jesienną depresję razem z nami, ale wasze zaangażowanie przerosło najśmielsze oczekiwania!

Biegnąc pokonaliście ponad 16000 kilometrów, na rowerze ponad 10000km, natomiast idąc ponad 4000km. Takie liczby muszą robić ogromne wrażenie.

Pamiętajcie! Zabawa cały czas trwa, aż do końca jesieni, czyli 21 grudnia br.

Aktualne wyniki znajdziecie zawsze na stronie Śremskiego Sportu: http://www.sremskisport.pl/endomondo/

Wyganiamy jesienną depresję... ostatnie dni zabawy
Wyganiamy jesienną depresję
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOdparzenia pieluszkowe- jak im zaradzić?
Następny artykułWolontariusze śremskiego EKONOMIK kolędowali w szpitalu
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here