Nad jeziorem pobawimy się również w “starym stylu”

0
411

Muzeum Śremskie zaprasza na “Piknikowe zabawy w starym stylu”. W każdy wtorek oraz czwartek pierwszych i ostatnich dwóch tygodni wakacji zostaną odtworzone dawne plenerowe zabawy naszych pradziadków oraz prababć.

Będzie można zagrać w Diabełka, Obrączkę, Zajączka lub Skryj, nie pokazuj? Poznamy, na czym polega gra w Gąski czy Krowę? Zabawa Zośką lub Fruczką też może być interesująca, bo kto dziś jeszcze pamięta, co to takiego? Emocji na pewno dostarczą także plenerowe Bierki czy gra w Ciupy.

Miejsce: Betonowy okrąg nad Jeziorem Grzymisławskim w Śremie.

Termin realizacji: pierwsze dwa i ostatnie dwa tygodnie wakacji – 2.07 (czwartek), 7.07 (wtorek), 9.07 (czwartek) 18.08 (wtorek), 20.08 (czwartek) 25.08 (wtorek), 27.08 (czwartek), w godzinach od 10 do 12.

Serdecznie zapraszamy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMuzyczne Piątki nad jeziorem
Następny artykułOne Love – Już niedługo niezwykły koncert w Śremie
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here