Aleksandra Mizgalska – głosuj na mieszkankę Dolska w konkursie Miss Wielkopolski

6
614

Konkurs Miss Wielkopolski, to w tej chwili jedyny konkurs piękności w województwie wielkopolskim. Finał konkursu zaplanowany jest na 29 maja 2016 roku w Poznaniu. Wybrane nowe miss będą reprezentowały nasz region w konkursach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Przewodnimi hasłami tegorocznego konkursu są #GODNOŚĆ, #BEZPIECZEŃSTWO i #SZACUNEK.
Za organizację konkursu w tym roku odpowiada firma GREGOR-INVESTMENT Sp. z o.o.. Od dnia 08.04.2016 do dnia 10.05.2016 można głosować za pomocą SMS na faworytkę w konkursie Wielkopolska Miss Internetu 2016.

Aby prawidłowo zagłosować należy w treści SMS-a wpisać WMI.nr, gdzie nr to numer kandydatki w konkursie. SMS należy wysłać na numer 72051 (koszt 2,46 zł z VAT za SMS). Można oddać nieograniczoną ilość głosów na swoją faworytkę.

Nagrodą dla zwyciężczyni głosowania jest wyjazd na jeden z największych festiwali filmowych, mianowicie Festival de Cannes, który odbędzie się w dniach 11-22 maja 2016 roku. Zwyciężczyni będzie miała zagwarantowane wejście na oficjalne premiery firmowe, możliwość pojawienia się na czerwonym dywanie oraz możliwość uczestnictwa w oficjalnych imprezach zamkniętych podczas festiwalu, gdzie będzie możliwość poznania gwiazd światowego kina.
Cała lista kandydatek oraz aktualny ranking dostępne są na www.gomodels.pl/konkurs-miss, natomiast my zachęcamy do głosowania na dwie dziewczyny z naszego regionu: Aleksandrę Mizgalską z Dolska oraz Martę Szewczyk ze Śremu.

Dzisiaj przedstawiamy Aleksandrę Mizgalską:

Na Aleksandrę Mizgalską można zagłosować SMS o treści WMI.34 na numer 72051. Koszt wysłania SMS to 2,46 zł (z VAT).

Aleksandra Mizgalska mieszkanka Dolska, ma 17 lat i uczęszcza do I klasy Liceum Ogólnokształcącego w Śremie. Ola interesuje się sportem i muzyką. Należy do Studia Piosenki Melody w Śremie, gdzie ćwiczy swój śpiew (https://www.naszsrem.pl/studio-piosenki-melody-na-ii-ogolnopolskim-festiwalu-koled-i-pastoralek-w-poznaniu/). Potrafi grać na gitarze klasycznej jak i elektrycznej. Od szkoły podstawowej uprawia lekkoatletykę.

Od wielu lat bierze udział w wielu festiwalach, zawodach i konkursach, gdzie zdobywa czołowe miejsca. Lubi występować na scenie i dlatego często śpiewa podczas uroczystości lokalnych i szkolnych. Od kilku lat Aleksandra należy do Agencji Aktorskiej Promocji Dzieci-Andy Max w Warszawie, gdzie próbuje swych sił w spotach reklamowych i epizodach filmowych. Olka poza tym interesuje się modą i kosmetologią. Swoją przyszłość wiąże właśnie z tymi dziedzinami. Na swoim koncie ma wiele pokazów mody i uczestnictwo w różnych sesjach zdjęciowych. Brała udział w charytatywnych pokazach, angażowała się w WOŚP-ie, chodziła w pokazach znanej francuskiej projektantki Agnes Wuyam, młodego poznańskiego projektanta Patryka Wocha, Sary Zalewskiej czy Diany Walkiewicz. Uczystniczyła w sesjach fotograficznych takich marek jak: Paprocki-Brzozowski, MET, Melissa, czy Bogner, DEVU, Zalla i Agnes Wuyam.

Jest osobą lubiącą wyzwania i odważną, dlatego też spróbowała swych sił w konkursie na MISS WIELKOPOLSKI NASTOLATEK 2016. Ola zakwalifikowała się do finału tegoż konkursu i dziś potrzebuje naszej pomocy w zrealizowaniu marzeń – chciałaby zdobyć tytuł i móc reprezentować Wielkopolskę na wielu pokazach i konkursach. Już wkrótce czeka ją wiele sesji zdjęciowych i nagrań związanych z wyborem na Miss. Już w tę sobotę tj.16.04 uczestniczyć będzie w kolejnej sesji i treningu w Swarzędzu, będzie to kolekcja 2B Active Fitness. Za tydzięń Ola będzie uczestniczyła w Fashion Week w Łodzi, następnie jako kandydatkę będzie można ją zobaczyć podczas imprezy 29.04 w Klubie Kosmos tzw. Impreza na dachu.

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here