Akcja śremskiej policji dotycząca walki z dopalaczami

0
256

4 września br. policjanci Komendy Powiatowej Policji w Śremie spotkają się z młodzieżą szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczniowie m. in. zobaczą film pt. „Dopalacze niszczą życie”.

Dziś rozpoczęliśmy spotkania z dyrektorami szkół, aby z początkiem września ruszyć z informacyjną kampanią w obszarze dopalaczy.

4 września br. w Zespole Szkół Technicznych w Śremie organizujemy inaugurację działań profilaktycznych w obszarze dopalaczy, które będziemy prowadzili na terenach szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Dziś rozpoczęliśmy spotkania w szkołach z dyrektorami, aby przedstawić im naszą prewencyjną ofertę. Z ramienia śremskiej Policji koordynatorem działań profilaktycznych w obszarze dopalaczy został st. asp. Krzysztof Tabatt z Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii.

4 września do Zespołu Szkół Technicznych w Śremie przybędą 10 – osobowe grupy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu śremskiego. Młodzież zobaczy film pt. „Dopalacze niszczą życie”. Ważną częścią spotkania będzie rozmowa z policjantami i przedstawicielem sanepidu. Z czasem podobne spotkania odbędą się we wszystkich szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Akcja śremskiej policji dotycząca walki z dopalaczami
Akcja śremskiej policji dotycząca walki z dopalaczami
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł19 krzewów konopi indyjskich w Błażejewie
Następny artykułPoznańska lokomotywa już w Poznaniu. Po remoncie stanie przed INEA Stadionem
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here