|

Dni Gminy Suchy Las 2022: Małgorzata Ostrowska, Nocny Kochanek [ZAPROSZENIE]

Po dwuletniej przerwie spowodowanej obostrzeniami pandemicznymi powracają Dni Gminy Suchy Las i to w świetnym stylu, z mocnym, rockowym uderzeniem. Tegoroczne odbędą się w sobotę 25 czerwca, tradycyjnie już w Suchym Lesie przy hali Gminnego Ośrodka Sportu.

W tym roku na scenie głównej dla publiczności wystąpią:

godz. 14:00 – Orkiestra Dęta z Chludowa
Orkiestra pod kierownictwem Krzysztofa Żeleśkiewicza przygotowała na tę okazję wyjątkowy program z udziałem solistów. Nie zabraknie w nim największych przebojów wszech czasów, takich jak “I’m So Excited” czy “Hero”. Będzie także muzyczny ukłon w stronę Ukrainy. Orkiestra wykona m.in. “Podaj rękę Ukrainie” zespołu Taraka, pieśń “Czerwona kalina” z repertuaru Pink Floyd. Zabrzmi także “Dziwny jest ten świat”, niezwykle wymowny utwór z repertuaru Czesława Niemena. Orkiestra Dęta zapowie także muzycznie kolejną gwiazdę wieczoru – ale to będzie niespodzianka!

godz. 17:50 – Kołomyja
Wspólny projekt muzyczny Oksany Hamerskiej oraz Jacka Skowrońskiego w popularnym nurcie etno-folk. Podczas koncertu muzycy zabiorą publiczność w podróż do korzeni słowiańsko-bałkańskiej muzyki ludowej. Pojawią się polskie, ukraińskie oraz bałkańskie melodie, urzekające klimatem i jednocześnie – wprowadzające słuchaczy w kolejne, niekiedy zaskakujące konwencje muzyczne. Całość – ujęta zgrabnie we współczesną, pełną energetycznych brzmień formę – ułoży się w porywającą opowieść o tym, co gra w słowiańskiej duszy.

godz. 18:40 – Schatzi Band
Chłopaki bardzo dobrze wiedzą, jak poprowadzić muzyczne show, aby zarazić publiczność swoją energią i żywiołowością. Zespół szykuje na sucholeski koncert prawdziwie legendarne przeboje, w mocno rockowych aranżacjach. Pojawią się covery utworów artystów zagranicznych, takich jak Queen czy Bon Jovi, ale również polskich zespołów jak Lady Pank oraz Perfect. Przyjdźcie, bo będzie rockowo! Dzięki Schatzi Band będziecie mogli poczuć solidną porcję pozytywnej energii prosto ze sceny.

godz. 19:45 – Małgorzata Ostrowska
Ikona polskiej sceny muzycznej, charyzmatyczna wokalistka z wyjątkowym, zachrypniętym wokalem, która na swoim koncie ma wiele świetnych, ponadczasowych utworów, takich jak: “Mister of America”, “Szklana pogoda” czy “Taniec pingwina na szkle”. Małgorzata Ostrowska z zespołem na sucholeski koncert przygotowuje różnorodny program, w którym pojawią się piosenki, te z nieco starszego repertuaru, ale także nowe, tak by usatysfakcjonować wszystkich słuchaczy. – Tak jak zawsze będziemy próbowali falować nastrojem, wykonamy trochę energetycznych piosenek i nieco spokojniejszych. Myślę, że wszyscy będziemy się dobrze bawić! – podkreśla wokalistka.

godz. 21:30 Nocny Kochanek
Muzycznie kapela ta to klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, połączony z ironicznymi tekstami. – Bardzo lubimy koncerty plenerowe i lubimy też pierwsze razy – zaznaczają członkowie zespołu. – W związku z tym, że w Suchym Lesie będziemy mieli swój pierwszy raz i to na koncercie plenerowym, odczuwamy lekkie podniecenie. Mamy nadzieję, że udzieli się ono również wszystkim, którzy przybędą na nasz występ. Planujemy zagrać nasze najbardziej znane numery oraz dorzucimy coś z nadchodzącej, nowej płyty. Liczymy na stosunkowo udany wieczór!

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.