Nadia Pulcidis z brązowym medalem na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łomży

W minionym tygodniu trener Patryk Klupś oraz Nadia Pulcidis przebywali na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łomży gdzie Nadia wywalczyła brązowy medal w kategorii kadetka – 63 kg i tym samym obroniła tytuł z zeszłego roku.

Walkę o wyższe miejsce na podium przegrała z bardziej doświadczoną rywalką – walczyła jednak do ostatniej sekundy i pokazała się z bardzo dobrej strony!

Przed nami jeszcze sporo pracy, ale wierzymy w to, że to dopiero początek – ciężka praca popłaca – Nadia jest tego przykładem Dziękujemy naszym sponsorom! Bez Was, nie byłoby tego sukcesu – Gmina Śrem, Śremski Sport, Enigma – Aneta Ignaszewska oraz sieć sklepów Malibu – komentuje trener Patryk Klupś.

Warto wspomnieć , że trener patryk Klupś na OOM przebywał w roli trenera wspierającego trenera kadry Wielkopolski w boksie. Wielkopolanie pod wodzą Marka Szymańskiego zdobyli 10 medali w tym dwa złote, dwa srebrne oraz sześć brązowych. Wielkopolska w klasyfikacji Kadetów uplasowała się na 5 miejscu, natomiast w klasyfikacji Kadetek na 6 miejscu w Polsce na dwanaście województw.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.