UKS Kusy Dolsk zwycięzcą Nocnego Turnieju Siatkówki Plażowej 2021 w Śremie

W dniu 14 sierpnia na plaży Miejskiej w Śremie odbył się Nocny Turniej Siatkówki Plażowej o puchar Burmistrza Śremu – edycja 2021. W turnieju uczestniczyło 9 dwuosobowych drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Rywalizacja rozpoczęła się po godzinie 19:00, a finał został rozegrany 30 minut po północy. Poniżej zaprezentowano jak wyglądały miejsca w poszczególnych grupach:

Grupa I

UKS Kusy Dolsk3 pkt76:16
Ogiery Ogiermana2 pkt60:50
Latające Batmany1 pkt47:65
Kacper & Kamil0 pkt24:75
RaduszynxRezygnacja

Grupa II

BW Team4 pkt100:55
Mickles Team3 pkt94:55
Tost Team2 pkt73:83
Emeryci1 pkt64:85
Volley Gostyń0 pkt47:100

Po zaciętych meczach grupowych  wyłoniliśmy zespoły, które rozegrały mecze półfinałowe, następnie odbyły się spotkania o trzecie i pierwsze miejsce.
W pierwszym półfinale spotkały się zespoły UKS Kusy Dolsk oraz Mickles Team, w tym meczu ekipa z Dolska okazała się lepsza, wygrywając 2:0 w setach. W drugim półfinale BW Team pokonali 2:1 Ogiery Ogiermana.
Po północy rozpoczął się mecz o trzecie miejsce gdzie ekipa Mickles Team pewnie pokonała Ogiery Ogiermana 2:0 zdobywając jednocześnie trzecie miejsce w turnieju. Mecz finałowy pomiędzy UKS Kusy Dolsk i BW Team, wygrała para z Dolska pokonując 2:0 drużynę BW i tym samym wywalczyła pierwsze miejsce w Nocnym Turnieju Siatkówki Plażowej o puchar Burmistrza Śremu 2021. Należy dodać, że drużyna z Dolska wygrywa drugi raz z rzędu, broniąc zeszłoroczny tytuł. Nagrody najlepszym drużynom wręczali sędziowe turnieju Pan Czesław Śniedziewski oraz Rafał Krajczyński. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, jednocześnie zapraszamy na przyszłoroczną edycję, która tradycyjnie odbędzie się w sierpniu.

Podium prezentowało się następująco:

I miejsce: UKS Kusy Dolsk (Aleksander Dłużewski, Michał Skrzypczak)
II miejsce: BW Team (Igor Błaszczak, Kamil Wróblak)
III miejsce: Mickles Team (Michał Otworowski, Michał Pienieżny)
IV miejsce: Ogiery Ogiermana (Patryk Stawecki, Dawid Nowak)

Zawody finansowanie były ze środków budżetowych Gminy Śrem.

Materiał dzięki uprzejmości Śremskiego Sportu.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.