Dzielnicowi zatrzymali 32-latka z amfetaminą
||

Dzielnicowi zatrzymali 32-latka z amfetaminą

Dzielnicowi interweniowali w jednym z mieszkań na śremskich Jezioranach i zatrzymali 32-latka, który posiadał amfetaminę. Choć wizyta policjantów odbywała się przed południem mężczyzna miał już ponad promil alkoholu w organizmie. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie, a śremscy policjanci ostrzegają przed narkotykami, które mogą być śmiertelnie niebezpieczne.

W miniony piątek, 21 sierpnia około godz. 09.50, dzielnicowi ze śremskiego Rewiru interweniowali w jednym z mieszkań na Jezioranach.

Kiedy mundurowi weszli do mieszkania, to znajdujący się w nim 32-letni mężczyzna szybko poszedł do pokoju i próbował schować pod kanapę woreczek z amfetaminą.

Policjanci zabezpieczyli narkotyk oraz wagę elektroniczną, którą również znaleźli w mieszkaniu zajmowanym przez 32-latka.

Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że już od rana był też nietrzeźwy i miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Natomiast my ostrzegamy przed narkotykami i mówimy im zdecydowane NIE. Ostrzegamy nie tylko przed klasycznymi, znanymi narkotykami, ale też przed dopalaczami. Ostrzegamy przed łączeniem alkoholu z narkotykami.

Narkotyki są bardzo niebezpieczne, mogą być śmiertelnie niebezpieczne – nie zapominajcie o tym!

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.