Policja
|

Tragiczne zdarzenie w Śremie. Nie żyje 68-letni mieszkaniec

Wczoraj (26 listopada br.) w Śremie na ulicy Staszica doszło do tragicznego zdarzenia. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący Citroenem Berlingo, jadąc z kierunku ul. Grunwaldzkiej w stronę ul. Gostyńskiej, zjechał na prawe pobocze i uderzył w VW Polo oraz w przód prawidłowo zaparkowanego BMW. Nie żyje 68-letni mieszkaniec Śremu, który kierował citroenem. Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

26 listopada br., o godz. 10.50, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Śremie na ulicy Staszica.

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem osobowym marki Citroen Berlingo, 68-letni mieszkaniec Śremu, na prostym odcinku drogi, jadąc z kierunku ulicy Grunwaldzkiej w kierunku ulicy Gostyńskiej, z nieustalonej jak dotychczas przyczyny zjechał na prawe pobocze i uderzył prawym zewnętrznym lusterkiem w lusterko zaparkowanego VW Polo, a następnie w przód prawidłowo zaparkowanego BMW.

Nie żyje 68-letni śremianin, który kierował citroenem. Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.