27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Śremie [PROGRAM]

W niedzielę 13 stycznia 2019 roku obędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Śremski finał tradycyjnie już koordynuje Śremska Grupa Nieustannych Optymistów KRÓWKAmała. Zachęcamy do pomocy i  udziału w wydarzeniach.

Wspólny wyjazd z Burmistrzem Śremu na koncert rockowy?

Do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączył się również Burmistrz Śremu Adam Lewandowski wystawiając na aukcje wspólny wyjazd na koncert Legendy Rocka Symfonicznie. Zaproszenie dla dwóch osób. Koncert poprzedzi kolacja z Burmistrzem. więcej: https://www.naszsrem.pl/2019/01/wspolny-wyjazd-z-burmistrzem-sremu-na.html

8. Śremski Bieg Policz się z Cukrzycą

Stowarzyszenie Runner’s Power oraz Śremska Grupa Nieustannych Optymistów Krówka Mała
– organizuje po raz ósmy w Śremie bieg „Policz się z cukrzycą”. Nazwa biegu nawiązuje do programu „Policz się z cukrzycą” prowadzonego przez Fundację WOŚP. Jest to niezwykłe wydarzenie happeningowe promujące zdrowy tryb życia oraz odżywiania. Jednak przede wszystkim jest to wyraz solidarności Polaków z osobami chorymi na cukrzycę.

Bieg „Policz się z Cukrzycą” ma charakter happeningowy, rekreacyjny, dlatego zapraszamy do udziału Wszystkich, wraz z całymi rodzinami!
więcej: https://www.naszsrem.pl/2019/01/8-sremski-bieg-policz-sie-z-cukrzyca.html

Otwarty Trening Runmageddon Śrem

13 stycznia w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się również otwarty trening Runmageddon Śrem. Trening odbędzie się pod okiem Michała Twardowskiego, Krzysztofa Lewandowskiego oraz Tomasza Żaka.
więcej: https://www.naszsrem.pl/2019/01/otwarty-trening-runmageddon-srem.html

Polecamy również wydarzenie na facebooku prowadzone przez Krówkę Małą, gdzie pojawiają się cały czas dodatkowe atrakcje oraz licytacje:

https://www.facebook.com/events/612394479230598/

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.