Krąg Opowieści Porodowych

Śremskie doule Ania i Natalia w tym roku po raz pierwszy organizują Krąg Opowieści Porodowych w Śremie.

Kręgi organizowane są w całej Polsce już po raz piąty.

Organizatorki spotkań są przekonane, że opowiadanie historii porodowych wzmacnia, rozwija i daje ogromną siłę wewnętrzną. Poród może być mocnym i pięknym przeżyciem, może głęboko poruszyć i transformować, a po nim życie może nabrać nowego wymiaru.

“Zapraszamy do przyjścia na Krąg Opowieści Porodowych i opowiedzenia swojej historii. Niezależnie od tego, czy rodziłaś w domu czy w szpitalu. Niezależnie od tego, czy był to poród naturalny, czy przez cesarskie cięcie. Jeśli Twój poród wspominasz jako wydarzenie pozytywne – przyjdź i podziel się tym wspomnieniem z innymi. Jeśli poród był doświadczeniem trudnym, przyjdź posłuchać. Być może w bezpieczeństwie Kręgu będziesz miała możliwość odkryć ziarno mocy w swoim porodzie. Chcemy stworzyć razem przestrzeń na otwarcie się i podzielenie swoimi historiami porodowymi. Wierzymy, że z każdego doświadczenia można wydobyć piękno i moc.

Na spotkanie zapraszamy wszystkie Kobiety – zarówno te, które o byciu Mamą dopiero myślą, te, które Matkami wkrótce zostaną, jak i te, które Mamami już są – od miesiąca, roku, 10 lat czy więcej.  Spotkania mają charakter otwarty i adresowane są tylko do kobiet. Obowiązują wcześniejsze zapisy.”

W Śremie spotkanie będzie prowadzone przez dwie doule Annę Ignasiak i Natalię Zimoń.

Odbędzie się 23 marca o godzinie 16:00 w przychodni Remedium przy ulicy Chłapowskiego 3

Zapisy na spotkanie przyjmujemy pod adresem mailowym: doulesrem@gmail.com

 

 

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.