Deszczowy pokaz Monster Truck Show Chaloupka w Śremie [ZDJĘCIA Szymon Mądry]

0
Deszczowy pokaz Monster Truck Show Chaloupka w Śremie (foto. Szymon Mądry www.szymonmadry.pl)

W czwartek, 13 września br. teren przy Targowisku Miejskim w Śremie gościł kaskaderów z czesko-polskiej grupy Monster Show Chaloupka.

Niestety… Tego dnia pogoda nie dopisała uczestnikom, który chcieli zobaczyć co przygotował dla nich grupa kaskaderska. Jeszcze przed godziną 18:00 na którą był planowany pokaz, deszcz jakby dobiegał końca… Ale to było tylko wrażenie.

Na początek odpalono samochody marki BMW by troszkę rozgrzać zmoknięta publiczność, a także zaproszono jednego uczestnika na ekstremalną jazdę. Następnie pokazano co potrafi “SYRENA DRIFT”, czyli klasyka motoryzacji dawnych lat w wersji podrasowanej. Przy oby pokazach nie mogło zabraknąć przysłowiowego palenia gumy.

Dalsza część prezentacji to m.in. jazda autem na dwóch kołach, dachowanie, a także troszkę humory… Czyli samochód, który rozpadał się na kawałki, a nadal jeździł (hihi).

Każdy uczestnik zwrócił uwagę na pojazd “OPEL DOPPEL”, czyli auto z dwoma przodami, dwoma silnikami, dwiema kierownicami, z napędem na 4 koła, który kręcił kółka w miejscu.

Po tych prezentacjach przyszła pora na totalną demolkę. Odpalono “1 POLSKI MONSTER TRUCK” marki “Warszawa”, który rozprawiał się z zaparkowanymi samochodami, a na koniec dołożono kolejnego monster trucka “LIKWIDATORA”.

Po zakończeniu, każdy uczestnik mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z m.in. monster truckiem, który był zaparkowany na zniszczonych pojazdach, a także zabrać autografy od kaskaderów.

Bez wątpienia ogromne brawa należą się uczestnikom wydarzenia, którzy przybyli pomimo obfitych opadów deszczu, a także kaskaderom dla których pokazy w takich warunkach są jeszcze trudniejsze.

foto. Szymon Mądry www.szymonmadry.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.