||

Koło wędkarskie nr 127 Śrem-Miasto ze Sztandarem [ZDJĘCIA Szymon Mądry]

W niedzielę, 7 stycznia 2018 roku w sali widowiskowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie odbyło się Walne Zebranie Koła PZW Śrem-Miasto połączone z uroczystością nadania Sztandaru.

Po załatwieniu spraw proceduralnych przed zebraniem nastąpiła szczególna chwila dla największego związku wędkarskiego w Śremie, czyli nadanie Sztandaru w której brali udział członkowie wraz z zaproszonymi gośćmi, m.in. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski, Przewodniczący Rady Powiatu w Śremie Piotr Ruta.

Następnie przyszedł czas na część sprawozdawczą z działalności w roku 2017, a także przedstawienie planów na dopiero co rozpoczęty 2018. Po tej części bardziej papierkowej, przyszedł czas na miłą uroczystość, czyli wręczenie pucharów zwycięzcom rywalizacji sportowych oraz odznaczenia dla zasłużonych członków Koła.

Przed zakończeniem każdy z członków mógł zabrać głos, zadać pytanie, czy złożyć wniosek. Głównie dotyczyły one kłopotliwego dotarcia do miejsc łowienia, czy jakości sprzątania przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

Gratulujemy Kołu wędkarskiemu nr 127 Śrem-Miasto Sztandaru i do zobaczenia na lokalnych uroczystościach.

foto. Szymon Mądry www.szymonmadry.pl

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.