Julia Cieślak zawodniczka Warty Śrem ponownie w kadrze

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Julia Cieślak zawodniczka Warty Śrem ponownie w kadrze
Julia Cieślak zawodniczka Warty Śrem ponownie w kadrze

Julia Cieślak zawodniczka Akademii Piłkarskiej Warty Śrem wydaję się, że póki co na stałe zadomowiła w Wielkopolskiej reprezentacji Polski. Na co dzień podopieczna Michała Mocka, trenująca w roczniku 2006 grywa na środku obrony, taką rolę również spełnia w kadrze.

Swoją postawą, ciężką pracą dzięki której jej umiejętności stoją naprawdę na wysokim poziomie jest zawodniczką, która regularnie zostaję powoływana przez trenerkę Annę Janowską. W minionym tygodniu Jula przebywała na zgrupowaniu w Łężyczkach gdzie rozegrano spotkanie z Lubuską reprezentacją. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem zawodniczek z Wielkopolski 3:0. Nasza reprezentantka tyle co wróciła przed samymi świętami już do klubu spłynęło kolejne powołanie tym razem zgrupowanie rozpocznie się 9.04 i zakończy się 11.04 meczem w Policach.

Julce serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów. Duma nas rozpiera 😉

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera