Zbyt piękne Olgi Rudnickiej – czego możemy się spodziewać?

Zbyt pięknie Olgi Rudnickiej - romansu nie będzie... trupów również
Zbyt pięknie Olgi Rudnickiej - romansu nie będzie... trupów również
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W połowie lutego w księgarniach w całej Polsce pojawi się najnowsza książka Olgi Rudnickiej “Zbyt piękne”. Śremska pisarka przyzwyczaiła nas do fantastycznych kryminałów z charakterystyczną dawką humoru. Czego możemy spodziewać się w jej najnowszej powieści? Udało mi się chwilę porozmawiać z Olgą.

W najnowszej książce Olgi Rudnickiej “Zbyt piękne” poznajemy dwóch głównych bohaterów: Zuzannę oraz Tymoteusza, którzy zostają ofiarami oszustwa. Ona kupuje dom po okazyjnej cenie spełniając swoje marzenia o perspektywie na “nowe życie”, on kupuje stare mieszkania, remontuje je i sprzedaje po wyższej cenie. Oboje zawiązują sojusz, próbując znaleźć oszusta, który sprzedał im jedną nieruchomość, uciekając z pieniędzmi.

Zbyt pięknie Olgi Rudnickiej – romansu nie będzie… trupów również 😉

Książka swoją premierę będzie miała 13 lutego, czyli dzień przed Walentynkami. Głównymi bohaterami są kobieta i mężczyzna. Czy w książce Olgi Rudnickiej będziemy mieli do czynienia z romansem? Nic z tych rzeczy. Jak zdradziła nam Olga, data to tylko zbieg okoliczności. “U mnie nie doczekasz się romantycznych scen. To nie moja bajka 😉”.

Z ciekawości zadaliśmy Oldze również nietypowe pytanie o ilość “trupów” w najnowszej książce” :). Każdy, kto czytał powieści Olgi Rudnickiej z całą pewnością wie, że kilka trupów już się pojawiało, a krwawa okładka “Zbyt piękne” może sugerować, że pojawią się i tym razem 😉

  • Czy w nowej książce będą trupy? 😁 Powiedz, że będą 😀 Tak, tak, w nowej posiadłości Tymoteusza i Zuzy, w piwnicy będą trupy. …prawda? 😀
  • Nie. Nic, a nic. Wszyscy żywi 😁😁😁

Pozostaje nam tylko czekać na “Zbyt piękne” Olgi Rudnickiej, które pojawi się od 13 lutego w księgarniach w całej Polsce. Jak reklamuje książkę wydawnictwo Prószyński i S-ka, będzie to “Fascynująca i zabawna powieść, od której nie można się oderwać!”. Znając wcześniejsze dzieła Olgi, wierzę zapewnieniom wydawnictwa w 100%.

Zbyt pięknie Olgi Rudnickiej - romansu nie będzie... trupów również
Zbyt pięknie Olgi Rudnickiej – romansu nie będzie… trupów również

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych „Natalii 5”, „Cichy wielbiciel”, „Były sobie świnki trzy” i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.