Kolejna kolejka Dolskiej Ligi Halowej za nami!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W dniu dzisiejszym odbyła się 10. kolejka Dolskiej Ligi Halowej. Aktualnie na podium znajdują się kolejno Bracholki, LKS Lubiatowo i PKS Młodziki Dolsk. O miano najlepszego zawodnika tej serii gier walczy Marcin Bilski, Remigiusz Szyszka, Piotr Kelak, Łukasz Mejza oraz Tobiasz Chudziak. Głosowanie trwa na Facebooku.

Dziś odbyło się pięć spotkań. Najpierw na mocy przyznanego walkowera LKS Lubiatowo ograł Olimp Włościejewice 3:0. Następnie zmierzyły się drużyny Wędliniarstwa Ciachowski i Międzychodu. Ci drudzy zwyciężyli 1:4. Potem nadszedł czas na starcie FC Wieszczyczyn-Dekarstwo Mejza, które zakończyło się rezultatem 2:1. W najbardziej jednostronnym pojedynku tej serii gier Przewozy Matuszewski Krzywiń bez problemu pokonały Błażejewo aż 1:10. Na zakończenie kolejki Bracholki wyszarpały zwycięstwo 3:2 nad PKS-em Młodziki Dolsk. Dzięki temu zajmują oni aktualnie pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Wyniki 10. kolejki Dolskiej Ligi Halowej 2017/2018:
LKS Lubiatowo – Olimp Włościejewice 3:0
Wędliniarstwo Ciachowski – Międzychód 1:4
Dekarstwo Mejza – FC Wieszczyczyn 1:2
Błażejewo – Przewozy Matuszewski Krzywiń 1:10
PKS Młodziki Dolsk – Bracholki 2:3

Aktualna tabela Dolskiej Ligi Halowej 2017/2018:
1. Bracholki, 23 pkt
2. LKS Lubiatowo, 23 pkt
3. PKS Młodziki Dolsk, 20 pkt
4. Przewozy Matuszewski Krzywiń, 18 pkt
5. FC Wieszczyczyn, 17 pkt
6. Dekarstwo Mejza, 16 pkt
7. Międzychód, 10 pkt
8. Wędliniarstwo Ciachowski, 10 pkt
9. KS Błażejewo, 6 pkt
10. Olimp Włościejewice, 0 pkt

 

Kolejne potyczki już za dwa tygodnie tj. 21 stycznia (niedziela). Pojedynki rozpoczną się o godzinie 16:00 i potrwają do około 21:00. Szczegółowy harmonogram spotkań można znaleźć na załączonej grafice. Zapraszamy!

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera