71-letni mieszkaniec gminy Dolsk wyjechał z domu rowerem i zgubił się w lesie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

71-letni mieszkaniec gminy Dolsk w minioną sobotę wyjechał z domu rowerem do lasu, w którym się zgubił. Senior wyjechał rano, około godziny 10.00. Tego samego dnia po godzinie 22:00 dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o zaginięciu. Przez cztery godziny szukali go policjanci ze Śremu i Poznania oraz strażacy. Na szczęście poszukiwania zakończyły się sukcesem.

Z policyjnych ustaleń wynikało, że około godz. 17.00 córka seniora kontaktowała się z ojcem telefonicznie. Starszy Pan był w lesie, ale zupełnie nie potrafił wskazać miejsca, w którym się znajduje i z upływem czasu stawał się coraz słabszy.

Policjanci szybko nawiązali kontakt telefoniczny z seniorem i rozpoczęli poszukiwania. Do działań włączyli się policjanci z Poznania oraz strażacy z Dolska i Śremu.

6 sierpnia w nocy, o godz. 02.20, policjanci na terenie powiatu jarocińskiego, w Jaraczewie, odnaleźli wychodzącego z lasu starszego Pana. Senior nie miał żadnych obrażeń. Cały i zdrowy został przekazany rodzinie.

Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera