Lech Poznań – FC Utrecht: walka o Ligę Europy trwa

Trzecie spotkanie kwalifikacji Ligi Europy na INEA Stadionie już 3 sierpnia! Rywalem w kolejnej rundzie będzie FC Utrecht. Starcie z 4. ekipą ligi holenderskiej rozpocznie się w czwartek o godzinie 20:15. Bądź razem z nami i pomóż swoim dopingiem awansować Kolejorzowi do kolejnej rundy!

Lech Poznań – FC Utrecht: Wspólnie po awans!!

Poprzednie dwa spotkania na INEA Stadionie było bardzo udane dla podopiecznych trenera Nenada Bjelicy. Lechici pewnie pokonali FK Pelister oraz FK Haugesund i co ważne nie stracili w tych meczach żadnej bramki. Teraz chcemy powtórki z wcześniejszych starć i kolejnego zwycięstwa. Tym razem nad zespołem z Holandii.

Warto być razem z nami i wspierać Niebiesko-białych w walce o awans do czwartej rundy, z której jest już tylko krok do fazy grupowego Ligi Europy. Czwartkowe spotkanie będzie drugą odsłoną ważnego dwumeczu, dlatego Twoje wsparcie jest szczególnie ważne. Nie zastanawiaj się dłużej i przyjdź na INEA Stadion razem z najbliższymi. Pokażmy w Europie, że jesteśmy #MocniRazem!

Karnetowicze płacą połowę mniej

Posiadacze abonamentów nie mają zawartych w swoich karnetach wejściówek na mecze w europejskich pucharach, jednak mogą zakupić bilety o połowę taniej! Aby zakupić bilet na mecz z FC Utrecht z 50% zniżką, wystarczy wybrać miejsce i uzupełnić dane na bilecie, a jeśli karnet Sezon 2017/18 lub Jesień17 znajduje się na koncie osoby, dla której jest kupowany bilet, cena wejściówki po kliknięciu przycisku “Podsumowanie”, automatycznie zmniejszy się o połowę.

Osoby, które jeszcze nie posiadają karnetu i chcą od razu zakupić wraz z nim bilet na mecz eliminacji, mogą dokonać zakupu w jednej transakcji. W przypadku, gdy w tej samej transakcji znajdzie się karnet na nowy sezon i wejściówka na mecz z FC Utrecht wystawiony na dane tej samej osoby, po podsumowaniu transakcji cena biletu automatycznie zmniejszy się o 50%.

W związku z tym, że wejściówka nie wchodzi w skład karnetu, przypominamy, że nie ma możliwości przekazania biletu, ani zmiany miejsca.

Wejdziesz bez karty kibica

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!
Aplikację na telefon z Androidem pobierzesz tutaj >>>https://play.google.com/

Kup przez internet, wchodź na mecz tylko z telefonem!

Od teraz będziesz mógł wejść na INEA Stadion przy pomocy… sms-a! Nowa funkcjonalność pozwala w prosty sposób wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona. Tym samym, nie jest konieczne drukowanie nabytych wejściówek. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i cieszyć się piłkarskim widowiskiem.

Gdzie kupisz?

Bilety i karnety kupisz przez internet na tej stronie, w kasach INEA Stadionu, a także w sklepach klubowych w Galerii Pestka, Avenida, Kupcu Poznańskim i Posnanii, a także w Kącikach Kibica w CH King Cross, Galerii Malta oraz we wszystkich Punktach Partnerskich

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

Godziny pracy kas INEA Stadionu

Godziny prac kas biletowych INEA Stadionu:

poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

soboty 10:00 – 15:00

W dni meczowe:

poniedziałek – piątek od 9:00

sobota, niedziela od 10:00

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.