Spartakiada Przedszkolaków: zwycięzcami dzieci ze Słonecznej Gromady

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

7 czerwca br. w Przedszkolu Nr 2 „Słoneczna Gromada” w Śremie odbyła się spartakiada przedszkolaków. W gminnej olimpiadzie sportowej wzięły udział dzieci z 16 placówek przedszkolnych z obszaru całej gminy.

Uroczystość rozpoczął taniec grupy czterolatków z Przedszkola Słoneczna Gromada. Wszyscy uczestnicy przemaszerowali wokół stadionu, po czym nastąpiło oficjalne rozpalenie znicza olimpijskiego przez zastępcę burmistrza Śremu Bartosza Żeleźnego.

Każde przedszkole reprezentowane było przez 10 zawodników. Dzieci startowały w czterech konkurencjach sportowych. Spartakiadę zwyciężyły przedszkolaki z Przedszkola Nr 2 Słoneczna Gromada.

Organizatorami wydarzenia na zlecenie gminy Śrem był Śremski Sport Sp. z o.o. oraz nauczyciele z Przedszkola Nr 2.

Spartakiada Przedszkolaków 2017
Materiał dzięki uprzejmości Urzędu Miejskiego w Śremie.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera