Karolina Wilczyńska "Stacja Jagodno. Serce z Bibuły" – wygraj książkę [konkurs]

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Karolina Wilczyńska “Stacja Jagodno. Serce z Bibuły” – wygraj książkę. Dzisiaj poniedziałek, dlatego zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnym konkursie pod nazwą “Nie lubię poniedziałku”, w którym do wygrania jest książka. Tydzień temu nagrodą był kryminał “Nie ma innej ciemności” Sarah Hilary, który wygrał wygrał pan Radosław Dukat. Tym razem będzie to powieść obyczajowa “Serce z Bibuły” Karoliny Wilczyńskiej.

Jadwiga po stracie męża musi sama zająć się wychowaniem piątki dzieci i utrzymaniem domu. Pocieszenie znajduje w małych przyjemnościach: tworzy piękne róże z bibuły. Za namową kobiet spotykających się w dworku zapisuje się na kurs florystyczny. Czy uda jej się zrealizować marzenia i odnaleźć spokój?

Jeszcze raz odwiedź z nami urokliwe Jagodno i przekonaj się, jak potoczyły się losy jego bohaterów… Czy po powrocie Łukasz zdradzi Tamarze swój sekret? Jak rozwinie się relacja doktor Ewy z ojcem Łukasza?

Sagę Karoliny Wilczyńskiej pokochało już mnóstwo czytelniczek. Jagodno czeka na każdą kobietę, bo każda może odnaleźć w jego bohaterkach cząstkę siebie.

Wydawnictwo Czwarta Strona

Karolina Wilczyńska “Stacja Jagodno. Serce z Bibuły” – wygraj książkę

Zapisz się do naszego newslettera oraz napisz: Jaki jest adres strony internetowej autorki – Karoliny Wilczyńskiej. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: biuro@naszsrem.pl

Karolina Wilczyńska "Stacja Jagodno. Serce z Bibuły"
Karolina Wilczyńska “Stacja Jagodno. Serce z Bibuły”

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.