Paulina Jackowiak Mistrzynią Województwa w pływaniu

Paulina Jackowiak Mistrzynią Województwa w pływaniu. Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12,13 lat odbyły się 24-25 marca na Termach Maltańskich w Poznaniu.

Śremianka zajęła pierwsze miejsce na dystansie 100 m stylem motylkowym w kategorii 12 latków (V kl) z czasem 1:23,09! Rok temu, również na Termach Maltańskich ale tym razem podczas zawodów 10 i 11 latków tej samej rangi, Paulina również zdobyła medal. Pomimo, iż wielu poprawiło swoje rekordy życiowe, to najlepiej wypadła Paulina Jackowiak, która wywalczyła brązowy medal w konkurencji 100 m stylem klasycznym z czasem 1:37,49

Udanie startowała także na dystansie 100 m stylem dowolnym zajmując III m-ce z czasem 1:10,37. Gratulujemy!!!