Ecstasy schował w bucie, a amfetaminę w etui od telefonu

Śremscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu chodzieskiego, który posiadał amfetaminę w etui na telefon komórkowy i tabletki ecstasy w prawym bucie. Mężczyzna usłyszał zarzut i został przesłuchany. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ecstasy schował w bucie, a amfetaminę w etui od telefonu

Mężczyzna został zatrzymany na parkingu przed lokalem w Manieczkach. Od początku zwrócił na siebie uwagę nerwowym zachowaniem na widok policji oraz próbując coś schować do kieszeni. w kieszeni kurtki miał etui, a w nim telefon komórkowy i woreczek strunowy z białym proszkiem. W bucie mężczyzny policjanci znaleźli kolejny woreczek foliowy, w którym było pięć tabletek Ecstasy.

23-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.  Sprawą zajęli się kryminalni. 23-latek usłyszał zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Ostatecznie sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że młody śremianin marihuanę miał schowaną w bieliźnie. Innym razem śremscy policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu przechowywał amfetaminę w pudełku po lodach.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.