Zdenerwował się, że ktoś zaparkował na jego miejscu, zarysował samochód

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 37-letniego sprawcę uszkodzenia samochodu. Mężczyzna zarysował powłokę lakierniczą citroena, bo się zdenerwował tym, że ktoś zaparkował samochód na miejscu, gdzie on zwykle parkuje. Teraz 37-latek za swój czyn odpowie przed sądem.

W minioną sobotę, 27 stycznia, około godz. 18.00, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o uszkodzeniu citroena, który stał na parkingu niestrzeżonym, w Śremie przed blokiem.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego. Funkcjonariusze m. in. zabezpieczyli osiedlowy monitoring i bardzo szybko, jeszcze tego samego dnia, zatrzymali sprawcę uszkodzenia.

Okazał się nim 37-letni mieszkaniec Śremu, który usłyszał zarzut i został przesłuchany. Kryminalni ustalili, że 24 stycznia br. wieczorem mężczyzna zdenerwował się tym, że ktoś zaparkował samochód na miejscu, gdzie on zwykle parkuje i dlatego używając klucza zarysował powłokę lakierniczą citroena powodując straty w wysokości blisko 4 000 złotych.

Teraz 37-latek za swój czyn odpowie przed sądem.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.