|

Od serca dla Szymona: W ekonomiku Czerwony Tulipan zagrał charytatywnie

W sobotnie popołudnie (10 grudnia) sala gimnastyczna przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Śremie zgromadziła sympatyków dobrej muzyki, przyjaciół pana Szymona Majewskiego oraz absolwentów kierunków ekonomicznych w Śremie.

Od serca dla Szymona: charytatywny koncert zespołu Czerwony Tulipan

O godz. 17.00 rozpoczął się charytatywny koncert z udziałem olsztyńskiego zespołu „Czerwony Tulipan”. Na scenie liryczna muzyka przeplatała się ze świetnym aktorstwem wykonawców.

W przerwie występu odbyła się licytacja przedmiotów (płyt, obrazów, autografów, rękodzieł, itp.) na rzecz śremskiego fotografa i grafika – Szymona Majewskiego, którego Ekonomik wspierał już wcześniej, organizując koncert zespołu „U Studni” oraz bieg „Aktywny Ekonom”.

W trakcie całego spotkania jego uczestnicy mogli nabyć upominki – sprzedawane w ramach jarmarku świątecznego, zakupić gadżety „Drużyny Szpiku” oraz obejrzeć grafiki absolwentki Ekonomika, p. Marii Łuszczewskiej.

Koncert był równocześnie okazją do spotkania się absolwentów klas ekonomicznych i uczczenia 55lecia powstania kierunków ekonomicznych w Śremie.

Dzięki datkom, aukcji oraz sprzedaży gadżetów udało się zebrać 6664,35 zł. Kwota została wpłacona na subkonto pana Szymona w Fundacji na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, darczyńcom oraz uczestnikom sobotniego spotkania. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę zespołu „Czerwony Tulipan”, który tego dnia wystąpił za darmo.

Do zobaczenia podczas kolejnej akcji charytatywnej w Ekonomie – a będzie to „Gol dla Igora” – 21.I. 2017.

materiał dzięki uprzejmości Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie

zdjęcie dzięki uprzejmości Szymona Mądrego ze Śremskiej Grupy Fotograficznej

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.