Mając trzy promile, spowodował kolizję drogową i uciekł

26 letni mieszkaniec gminy Dolsk spowodował kolizję drogową i uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się później okazało, mężczyzna miał blisko trzy promile alkoholu we krwi. Pijanemu kierowcy zatrzymano prawo jazdy, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Blisko trzy promile alkoholu, kolizja drogowa i ucieczka z miejsca zdarzenia

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

6 grudnia br, przed północą śremscy policjanci zostali powiadomienia o tym, że w Dolsku kierujący Hondą uderzył w inny pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia.

Sprawą zajęli się policjanci prewencji, którzy na skrzyżowaniu drogi 434 z drogą prowadzącą do Kotowa zauważyli pojazd marki Honda i użyli sygnalizacji świetlnej oraz dźwiękowej w celu zatrzymania auta. Kierujący samochodem nie zastosował się do wydawanych sygnałów i zaczął uciekać. Policjanci podjęli pościg, który zakończył się w Dolsku.

Okazało się, że kierujący Hondą, 26-letni mieszkaniec gminy Dolsk, ma blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna poddany badaniom na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wyniki: I badanie-1,28 mg/l, II badanie-1,37 mg/l. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a Hondę zabezpieczyła pomoc drogowa.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.