Sportowcy będą oddawać krew!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Śremski Sport razem z Klubem Honorowych Dawców Krwi “ODLEWNIK” w Śremie zaprasza wszystkich chętnych, nie tylko sportowców w sobotę 7 kwietnia pod obiekt przy ulicy Staszica 1a w godzinach od 10:00 do 15:00 na zbiórkę krwi.

Wszyscy, którzy przyłączą się do akcji wezmą udział w promocji, otóż osoby, które oddadzą krew przed obiektem Śremskiego Sportu, będą mogły skorzystać z basenu za 4 zł, jeżeli w sobotę lub w niedzielę pojawią się na basenie ze swoją rodziną będą mogli wejść na bilet rodziny za jedynie 10 zł. Spośród wszystkich osób, które wezmą udział w akcji zostanie rozlosowane 5 karnetów na basen o wartości 100 zł oraz dwa pakiety startowe na 7. Mróz Śrem Półmaraton.

Aby akcja przebiegła prawidłowo potrzebna jest grupa co najmniej 50 osób, dlatego zachęcamy wszystkich Państwa do zgłoszeń w Śremskim Sporcie.

Zgłoszenia można składać w biurze organizacji imprez Śremskiego Sportu lub na adres e-mail: bok@sresmkisport.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać Imię i Nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera