Za oknami jesień, czyli czas na drugą edycję zabawy: Wyganiamy jesienną depresję – na sportowo!

Powoli zbliżają się szare, ponure, jesienne dni. W tym czasie możemy czuć się bardziej przygnębieni, nasze poczucie wartości diametralnie spada. Jesień wpędza wiele osób w ponury nastrój. Chandra może dotknąć każdego z nas. Jak sobie z nią radzić? Mamy na to sposób!

Wyganiamy jesienną depresję – druga edycja!

Dokładnie rok temu zaprosiliśmy wszystkich śremian do wspólnej zabawy, w której staraliśmy się wygonić z Was jesienną depresję! Naturalnie na sportowo 😉 Czas na drugą edycję!

“Jak to działa”? Mamy świadomość, że coraz częściej korzystacie ze smartfonów planując swój trening. Jeśli tak, na pewno słyszeliście o aplikacji Endomondo (więcej o aplikacji: https://www.endomondo.com/home). Jeśli nie – zachęcamy do jej poznania!

Na nogach, na rowerze – wyganiaj jesienną depresję z nami!

W aplikacji Endomondo zostały utworzone przez nas wydarzenia: Rowery-najwięcej przejechanych km – najdłuższy dystans oraz Bieganie-najwięcej przebiegniętych km – najdłuższy dystans. Zachęcamy do przyłączenia się do zabawy!

Endomondo: co to w ogóle jest?

Endomondo (za wikipedia.org), to aplikacja na urządzenia mobilne umożliwiająca monitoring dokonań sportowych. Program umożliwia monitorowanie aktywności w ok. 50 różnych dyscyplinach sportowych, m.in. w bieganiu, jeździe na rowerze, baseballu, boksie, tańcu i szermierce. Aplikacja zapisuje przede wszystkim czas treningu, a także dystans i trasę uzyskaną dzięki modułowi GPS oraz intensywność treningu (np. wyliczając średnie tempo, średnią i maksymalną prędkość) a następnie przelicza go na spalone kalorie.

Endomondo zmienia Twój telefon w osobistego trenera. Jest idealne jeśli biegasz, jeździsz na rowerze, chodzisz lub uprawiasz inne dyscypliny pokonując dystanse. Znajomi na Endomondo mogą Cię wspierać i motywować. Pobierz aplikację i uwolnij swoje endorfiny.

Nagrody, nagrody, nagrody 🙂

Naturalnie dla najlepszych sportowców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Do zabawy zapraszają: Śremski Sport, naszsrem.pl, 77 Sport, Green Bike, Sport Only, Runner’s Power, Mróz Śrem Półmaraton.

Rowery – najdłuższy dystans

  1. miejsce – voucher o wartości 200zł do wykorzystania w sklepie Green Bike
  2. miejsce – voucher o wartości 100zł do wykorzystania na usługi spółki Śremski Sport
  3. miejsce – voucher o wartości 50zł do wykorzystania w sklepie 77Sport

Bieganie – najdłuższy dystans

  1. miejsce – voucher o wartości 200zł do wykorzystania w sklepie Sport Only
  2. miejsce – voucher o wartości 100zł do wykorzystania na usługi spółki Śremski Sport
  3. miejsce – voucher o wartości 50zł do wykorzystania w sklepie 77Sport
Za oknami jesień, czyli czas na drugą edycję zabawy: Wyganiamy jesienną depresję – na sportowo!

Podobne wpisy

2 komentarze

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.