Wkrótce remont wjazdu do Śremu od strony Leszna

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Już niedługo znikną męczące koleiny, które powstały na drodze wjazdowej do Śremu od strony Leszna. Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich przystąpi do konserwacji ulicy w połowie września, a prace potrwają około miesiąca.

Remont drogi obejmuje odcinek ulicy Jana Kilińskiego o długości 630 metrów od skrzyżowania z ulicą Jeziorną do wysokości Ronda św. Jana Pawła II. Remont dotyczy wyłącznie odbudowy zniszczonej nawierzchni drogi wojewódzkiej 432 oraz jezdni skrzyżowań z ulicą Jana Kilińskiego w rejonie jezioran.


// (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
// ]]>

Prace naprawcze rozpoczną się w połowie września i potrwają do października. W pierwszym etapie drogowcy wyrównają wyboje i koleiny oraz wyczyszczą na całej długości zniszczoną nawierzchnię. Przed położeniem nowej warstwy na jezdni zostanie zamontowana przeciwspękaniowa siatka wzmacniającą. Po ułożeniu nowej nawierzchni oraz regulacji kratek ściekowych remont zakończy malowanie oznakowania poziomego.

Wkrótce remont wjazdu do Śremu od strony Leszna Wkrótce remont wjazdu do Śremu od strony Leszna Wkrótce remont wjazdu do Śremu od strony Leszna Wkrótce remont wjazdu do Śremu od strony Leszna Wkrótce remont wjazdu do Śremu od strony Leszna

8 Responses

  1. […] Remont przy ulicy Kilińskiego (wjazdu do Śremu od strony Leszna) nie rozpocznie się we wrześniu, jak pisaliśmy kilka tygodni temu, a na początku października. Remont potrwa do 10 października br. Kierowcy niestety muszą liczyć się z utrudnieniami drogowymi. […]

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: