Kibice Warty Śrem włączają się w zbiórkę na renowację mogił powstańczych

Śremscy kibice, którzy coraz liczniej przychodzą na Stadion Miejski w Śremie dopingować piłkarzy Warty Śrem włączyli się w zbiórkę na renowację mogił powstańczych. Zbiórkę zapoczątkowali fani Lecha Poznań.

Podczas meczu (https://www.naszsrem.pl/niepokonana-na-swoim-boisku-warta-srem-inkasuje-kolejne-trzy-punkty/), który odbył się w miniony weekend udało uzbierać się ok. 100zł.

Co dzieje się z zebranymi pieniędzmi? Przeznaczane są na renowację nagrobków, tablic i pomników na powstańczych grobach. Do tej pory udało się odnowić 80 takich obiektów. W tym roku część zebranych funduszy będzie przeznaczona na oznakowanie mogił powstańców i ustawienie tablic informacyjnych.

https://youtu.be/8IUKQ2G7Sk8

Trzeba również dodać, iż coraz częściej na śremskim stadionie pojawiają się efektowne oprawy meczowe, spotykane dotąd jedynie na większych stadionach. Głośny doping nie ustawał praktycznie przez całe spotkanie.

W świetle wydarzeń sprzed dwóch tygodni, w których “kibice” rzucali w sędziego przedmiotami (https://www.naszsrem.pl/skandaliczny-incydent-podczas-meczu-pilkarskiego-w-sremie/) trzeba zadać sobie również pytanie: czy faktycznie wszyscy kibice zachowują się tak skandalicznie oraz przede wszystkim, czy osoby, które tak fatalnie zachowywały się dwa tygodnie temu są naprawdę kibicami?

https://youtu.be/Z5chUuCH8GQ

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.