Dzień Dobry TVN w śremskim ZOO

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Już w najbliższy wtorek 24 maja 2016 w śremskim ZOO realizowany będzie odcinek Dzień Dobry TVN opisujący Przedszkole Słoneczna Szóstka ze Śremu oraz nasze zoo. Zobaczycie nasze śremskie zwierzęta i podopiecznych w akcji, a Bartosz Jędrzejak zapowie w wejściach na żywo pogodę! Zapraszamy przed telewizory!

Dzień Dobry TVN (DD TVN), to poranny magazyn (morning show) telewizji TVN, nadawany od poniedziałku do soboty od 8:00 do 10:55, a w niedzielę od 8:30 do 11:00. Trzon programu stanowią rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Inne stałe elementy to kącik kulinarny, relacje reporterów, cykliczne bloki i prognoza pogody. 28 listopada 2014 roku wyemitowano 2000 wydanie programu.

Bartosz Jędrzejak, źródło: TVN, fot.: Cezary Piwowarski/TVN

4 Responses

  1. […] Przypomnijmy, że w ubiegłym roku nieznani wandale uruchomili i uszkodzili kolejkę elektryczną Madagaskar, która przewoziła dzieci w około śremskiego zoo. Wielka szkoda, że przez takie incydenty bardzo cierpi wizerunek zoo, które jest przecież naszym wspólnym dobrem. Dobrem, które przecież ma służyć nam wszystkim w Śremie i które jest doceniane poza granicami naszego miasta (kilka dni temu, we wtorek 24 maja 2016 w śremskim ZOO realizowany został odcinek Dzień Dobry TVN) […]

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: