Wygraj bilet na mecz Lech-Śląsk: Walka do samego końca

Runda zasadnicza dobiega końca. W ekstraklasowej tabeli jeszcze wiele może się zmienić! Wygrana z podopiecznymi Mariusza Rumaka może przybliżyć nas do zajęcia miejsca gwarantującego grę w europejskich pucharach. Niech INEA Stadion utonie w morzu niebiesko-białych barw! Swoim dopingiem nieś Kolejorza do kolejnego ligowego zwycięstwa.

#5dlaWaldkaPiątka

Warto być tego dnia przy Bułgarskiej, ponieważ z każdego sprzedanego biletu na mecz Lech – Śląsk przeznaczone zostanie 5 złotych na byłego bramkarza Kolejorza, Waldemara Piątka. Były golkiper Lecha walczy z chorobą, a lekarze jego stan zdrowia oceniają jako stabilny i z tego powodu leków w pełni refundowanych przez NFZ może nie otrzymać jeszcze nawet przez kilkanaście lub kilkadziesiąt miesięcy. Teraz i Ty możesz pomóc legendzie Poznańskiej Lokomotywy. Przyjdź na mecz i wspólnie z Klubem oraz pozostałymi kibicami dołóż swoją cegiełkę! 
Wygraj bilet na mecz ze Śląskiem!
Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z podopiecznymi Mariusza Rumaka? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy prawidłowo wymienić dwa tytuły, które Rumak zdobył z drużynami młodzieżowymi Lecha Poznań.
Odpowiedzi wysyłajcie na biuro@naszsrem.pl
Najszybsze odpowiedzi nagrodzimy voucherami na mecz pomiędzy Lechem a Śląskiem na INEA Stadionie.
Bilety 30 zł

Wejściówki normalne na mecz Lech – Śląsk Wrocław kosztują 30 złotych (strefa B) i 45 złotych (strefa A). Bilety ulgowe (odpowiednio: 24 zł i 36 zł) przysługują uczniom i studentom od 13. do 26. roku życia, a także seniorom powyżej 65. roku życia. Wejściówki dla dzieci do 13. roku życia kosztują tylko 10 zł. Warto już teraz zapewnić sobie miejsce na trybunach przy Bułgarskiej!

Zniżki

Warto również pamiętać, że dzieci do 5. roku życia wchodzą na mecze Lecha za darmo bez konieczności zakupu imiennej wejściówki na mecz. Muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica. Jeszcze większe zniżki przysługują wielodzietnym rodzinom posiadającym Kartę Rodziny Dużej, która uprawnia do zakupu biletu dla każdego dziecka do 18 roku życia za symboliczną złotówkę!

Wszystkie informacje o obowiązujących zniżkach na mecze Kolejorza znajdują się tutaj >>>

Wejdziesz bez Karty Kibica

Już nie musisz martwić się brakiem plastikowej Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu we wszystkich kanałach sprzedaży musisz podać jedynie swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie oprócz wejściówki jedynie dowód tożsamości. Od tej rundy wizerunek Twojej twarzy nie jest już wymagany!

Kupując wejściówkę przez Internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu Print@Home i wydrukować swój bilet samodzielnie na domowej drukarce. Instrukcja jak kupić bilet przez internet znajduje się tutaj >>>

Możesz również skorzystać z aplikacji mobilnej Lech Bilety, dzięki której kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Aplikację mobilną Lech Bilety ściągniesz tutaj a więcej informacji o aplikacji Lech Bilety znajdziesz tutaj >>> oraz w dziale pomocy FAQ >>>

Gdzie kupisz?

Bilety kupisz przez Internet na tej stronie, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka, w stoiskach klubowych w Galerii Malta oraz w Galerii King Cross i we wszystkich Punktach Partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter). Sprawdź: PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

Godziny pracy kas INEA Stadionu w tygodniu przedmeczowym:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
soboty 10:00 – 14:00

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.