W Auli Jana Pawła II w Śremie odbyło się uroczyste zakończenie akcji charytatywnej Odkryj w sobie św. Mikołaja

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

23 grudnia br., w Auli Jana Pawła II w Śremie odbyło się uroczyste zakończenie akcji charytatywnej „Odkryj w sobie św. Mikołaja”, którą w tym roku po raz trzeci zorganizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie.

Dzięki „św. Mikołajom” udało się zaprosić 145 dzieci z terenu Powiatu Śremskiego. Spotkanie otworzyła Kierownik PCPR Pani Urszula Hańczyk, następnie głos zabrał starosta śremski Zenon Jahns, który tę akcję objął swoim honorowym patronatem. Starosta złożył wszystkim obecnym świąteczne życzenia.

Po oficjalnym otwarciu spotkania rozpoczęły się warsztaty świąteczne dla dzieci, które zorganizowała firma Fun Factoria. Dzieci bawiły się bardzo dobrze, jednak cały czas niecierpliwie oczekiwały na gościa z Laponii, który wręczyć miał im wymarzone prezenty, które przygotowali ludzie dobrego serca (firmy, instytucje, szkoły i osoby prywatne).

Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują wszystkim „św. Mikołajom”, dzięki którym możliwe było zorganizowanie tak wspaniałej imprezy dla tak dużej liczby dzieci.

materiał dzięki uprzejmości Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie

 

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera