Trenerzy bramkarzy Warty Śrem uczestniczyli w stażu szkoleniowym w zespole Bundesligi Bayer 04 Leverkusen

Od 17 do 21 listopada br. trenerzy bramkarzy Warty Śrem – Maciej Borowski oraz Damian Kęcel uczestniczyli w stażu szkoleniowym w zespole Bundesligi Bayer 04 Leverkusen. W tym czasie trenerzy obserwowali zajęcia pierwszego zespołu oraz całej akademii oczywiście pod kątem szkolenia bramkarzy i filozofii pracy na BayArena. Bramkarzem “aptekarzy”, jak nazywana jest drużyna z Leverkusem jest Bernd Leno aktualny reprezentant Niemiec. Trenerzy nie tylko oglądali zajęcia ale również uczestniczyli w analizach video bramkarzy Bayeru. Staż zakończył mecz 1 Bundesligi Eintracht Frankfurt – Bayer 04 Leverkusen.

Trenerzy bramkarzy Warty Śrem uczestniczyli w stażu szkoleniowym w zespole Bundesligi Bayer 04 Leverkusen

Przypomnijmy, że Maciej Borowski, trener młodzieżowej reprezentacji Polski w piłce nożnej U-16 jest trenerem bramkarzy Warty Śrem.
W Reprezentacji Polski został jednym z najmłodszych polskich szkoleniowców. Borowski zastąpił w sztabie kadry juniorów Tomasza Muchińskiego (47 l.), który został trenerem bramkarzy Wisły Kraków.

Treningi młodzieżowej kadry bramkarskiej śremskiej Warty prowadzi natomiast Damian Kęcel – współpracujący z kadrami przy Wielkopolskim Związku Piłki Nożnej. Damian Kęcel odbył rówież staż szkoleniowy w pierwszej drużynie Wisły Kraków prowadzonej przez trenera Franciszka Smudę.

Sekcja Piłki Nożnej wspólnie z sekcją bokserską, koszykarską oraz sekcją szermierki współtworzą największy Śremski Klub Sportowy WARTA, w którym trenuje już ponad ćwierć tysiąca osób.
Wszyscy zawodnicy podzieleni są na 12 grup wiekowych. Prowadzone są treningi od grupy seniorskiej po przedszkolaków, gdzie piłka nożna traktowana jest w postaci zabawy.

…a może jesteś młodym bramkarzem i chciałbym kontynuować swoją przygodę w Warcie Śrem? Zadzwoń jeszcze dzisiaj!
tel. 796 927 827
klub@wartasrem.pl
www.wartasrem.pl

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.