Targowisko Śremskiego Babińca już w najbliższą niedzielę

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W dniu 13 grudnia 2015 r. w godzinach od 13:00 do 19:00 na sali gimnastycznej Śremskiego Sportu odbędzie się Targowisko Śremskiego Babińca, gdzie nie tylko będzie można wymienić się ubraniami, ale również sprzedać swoje ciuchy innym uczestnikom wydarzenia. Impreza odbędzie się pod hasłem wymień – kup i sprzedaj.

Babskie targi – to nic innego jak lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce „swapping parties”. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię, ale również i kupować. Za niewielkie pieniądze uczestniczki imprezy mogą nabyć niepowtarzalną biżuterię czy wyjątkowe ubrania.

Masz zbyteczne ciuchy, chcesz się wymienić, sprzedać lub oddać ? – nic prostszego ! Nie zwlekaj zrób przegląd swojej garderoby, sprawdź czy rzecz jest czysta, nieuszkodzona i zgłoś chęć do uczestnictwa w Targowisku Śremskiego Babińca.

zachęca Pani Iwona Turajska organizator wydarzenia na profilu facebookowym Śremskiego Babińca.
Dodatkowo podczas imprezy Panie ze Śremskiego Babińca przeprowadzą zbiórkę darów dla dzieciaków z domu dziecka w Bninie (rzeczy, słodycze oraz produkty gospodarstwa domowego) Poza tym każda z uczestniczek będzie mogła zapoznać się z ofertą Fitness Śremski Sport, po to aby od nowego roku ruszyć wraz z trenerami fitness po swoje nowe Ja 🙂

Targowisko Śremskiego Babińca 2015

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.