Lech Poznań – FC Basel. Wygraj bilet! Ostatni mecz Kolejorza w fazie grupowej Ligi Europy

To już czwarte spotkanie Kolejorza z mistrzami Szwajcarii. Dotychczas górą okazywali się Helweci, choć za każdym razem poznaniacy długo nie dawali za wygraną. Ostatni mecz fazy grupowej Ligi Europy może okazać się też meczem o awans. Bądź z nami przy Bułgarskiej i wspieraj mistrzów Polski w walce o prestiżowe zwycięstwo!

GRAMY DO KOŃCA

Czy grudniowy mecz Lech Poznań-FC Basel będzie początkiem piłkarskiego święta w Poznaniu? To niewykluczone, choć do ostatniego starcia fazy grupowej Ligi Europy jeszcze bardzo wiele może się wydarzyć. Historyczne wyjazdowe zwycięstwo Kolejorza we Florencji wlało w serca kibiców nadzieję, na którą wszyscy czekali.

Choć statystyka spotkań poznaniaków z bazylejczykami jest dobrze znana, to już przebieg każdego z rozegranych w tym sezonie meczów wcale nie skazuje podopiecznych Jana Urbana na pożarcie. Ba! W sytuacji, gdy przyjdzie zagrać o wszystko, przy Bułgarskiej może czekać nas kolejna historyczna noc.

WYGRAJ BILET NA MECZ Z FC BASEL

Nie masz wejściówki na mecz z mistrzami Szwajcarii? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na najbliższe spotkanie w Lidze Europy! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki zawodnik Lecha wpisał się na listę strzelców w meczu z FC Basel?

odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: biuro@naszsrem.pl

Trzy najszybsze odpowiedzi nagrodzimy voucherami na mecz Lech Poznań – FC Basel!

zwycięzcami zostali właściciele adresów:

si….94@wp.pl

ba…….00@wp.pl

sk…..a4@wp.pl

SPRZEDAŻ BILETÓW WYSTARTOWAŁA. SPRAWDŹ, CZY ZAPŁACISZ PÓŁ CENY

Bilety na mecz już w sprzedaży. Posiadaczom karnetów przysługuje 50% zniżki, co oznacza, że za pojedynczą wejściówkę należy zapłacić 40 zł (strefa A) lub 28 zł (strefa B). Normalne bilety kosztują 80 zł (strefa A) i 55 zł (strefa B).

Młodzieży szkolnej oraz studentom (do 26. roku życia), a także seniorom (powyżej 65. roku życia) przysługują bilety ulgowe. Każde dziecko (od 5. do 13. roku życia) w sezonie 15/16 wejdzie na INEA Stadion za 10 złotych.

REZERWACJA DLA KARNETOWICZÓW

Kibice posiadający karnety Sezon 2015/2016 oraz Jesień 2015 zakupią bilet na mecz z FC Basel z 50% zniżką. Aby zrealizować zniżkę muszą skorzystać z dedykowanego vouchera, który jest przypisany do konta na kartakibica.lechpoznan.pl. Dodatkowo informujemy, że miejsca karnetowe są zarezerwowane dla ich posiadaczy do poniedziałku (30 listopada), do godziny 20:00.

Biletami za pół ceny mogą się cieszyć również ci kibice, którzy w obecnym sezonie europejskich pucharów kupowali wejściówki na przynajmniej 2 mecze przy Bułgarskiej (od meczu z FK Sarajevo do meczu z ACF Fiorentina). Na ich kontach znajduje się już voucher uprawniający do zniżki 50%.

GDZIE KUPISZ?

Bilety są dostępne w internecie na kartakibica.lechpoznan.pl, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka i we wszystkich Punktach Partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter). Pełna lista znajduje się tutaj >>>

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu Print@Home, do którego instrukcja znajduje się tutaj >>>

Godziny pracy kas INEA Stadionu:
pon-pt. 9:00 – 17:00
sob. 10:00-14:00

W tygodniu przedmeczowym:
pon-pt. 9:00 – 19:00
sob. 10:00-14:00

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.