Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Pięć zwycięstw, jeden remis, zero porażek mają na swoim koncie piłkarze Warty Śrem w klasie okręgowej. W dzisiejszym meczu pokonali Orkan Konarzewo 3:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Sciak, Szymański oraz Błaszczyk strzelając przepięknego gola z narożnika pola karnego w 85 minucie.

Warta Śrem zajmuje w tej chwili czwartą pozycję, ale tracąc do lidera Lubońskiego KS zaledwie jeden punkt.

250 mecz w kadrze Warty Śrem rozegrał Damian Skrzypczak. W związku z tym przed meczem doszło do miłej uroczystości, podczas której otrzymał bukiet kwiatów.

250 mecz w kadrze Warty Śrem rozegrał Damian Skrzypczak.

Damian Skrzypczak zadebiutował w Warcie 6 marca 1994 w meczu z zespołem Dasz Bór Szczecinek (III liga), wchodząc na boisko w 65 minucie jako junior (16 lat) za Norberta Łuczaka. Warta Śrem wygrała wtedy 4:0.

W klasyfikacji zawodników którzy rozegrali najwięcej meczów w barwach śremskiego zespołu, Damian zajmuje czwarte miejsce za Markiem i Krzysztofem Szymanderą i Andrzej Wujewskim.