Śmiertelny wypadek na drodze Marianowo – Grabianowo

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Dziś w nocy na drodze Marianowo – Grabianowo doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem, 16 – letni mieszkaniec powiatu śremskiego, zjechał na pobocze i uderzył w betonowe ogrodzenie. Młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Obecnie badane są wszelkie okoliczności i przyczyny tego wypadku.

2 listopada br., około godz. 01.35, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze relacji Marianowo – Grabianowo.

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, kierujący motorowerem, 16 – letni mieszkaniec powiatu śremskiego, jadąc z kierunku miejscowości Marianowo w kierunku Grabianowa, podczas gęstej mgły, na łuku drogi zjechał na lewe pobocze i uderzył w naroże betonowego ogrodzenia. Młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

[pe2-image src=”http://lh4.ggpht.com/-Sgq94ojRp1g/VA2oU2Fjx_I/AAAAAAAABdI/1iEWpAOPork/s144-c-o/policja_srem.jpg” href=”https://picasaweb.google.com/104255705996819409640/20140908#6056682149952866290″ caption=”Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 34 – letni kierujący BMW, którego policjant drogówki w Śremie zatrzymał do kontroli drogowej. Mężczyzna nie miał też uprawnień do kierowania. więcej na naszsrem.pl” type=”image” alt=”policja_srem.jpg” ]

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.