2 Sztafeta 20 października 4x2400m w Śremie

W niedzielę, 19 Października, kolejny raz odbędzie się sztafeta charytatywna organizowana przez śremską grupę biegaczy Runner’s Power. W tym roku sztafeta pobiegnie dla Zuzi.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej grupy, Runner’s Power powstało z potrzeby propagowania biegania jako zdrowego stylu życia. Stowarzyszenie liczy ok. 60 uczestników, są tutaj zarówno bardzo doświadczeni maratończycy jak i początkujący biegacze, których łączy wspólna pasja – bieganie.

Opłata za udział w imprezie wynosi minimum 25,00 zł za osobę czyli 100,00 zł za drużynę. Wszystkie środki, które uda się zgromadzić z opłat startowych zostaną przekazane Zuzi Lambryczak (więcej o Zuzi: http://runnerspower.pl/Aktualnosci/ZuziaLambryczak)

Sztafeta wystartuje o godzinie 14:00 z bieżni stadionu miejskiego. Nawiązując do ważnego wydarzenia związanego z tym dniem, każdy z uczestników pobiegnie z przypiętym kotylionem.

Zostaną stworzone trzy klasyfikacje zawodników: sztafety damskie, sztafety męskie i sztafety mieszane. Nagrodzone będą trzy pierwsze drużyny z każdej klasyfikacji, które najszybciej przebiegną trasę oraz drużynę, która wpłaci największą kwotę pieniędzy.

Program zawodów:

12:00 – 13:00 – odbiór pakietów startowych,

14:00 – oficjalne otwarcie imprezy,

14:10 – start sztafet,

16:00 – Dekoracja zwycięzców.

Podczas trwania imprezy Stowarzyszenie – Śremska Grupa Nieustannych Optymistów “Krówka Mała” będzie uczyła zasad pierwszej pomocy. Będzie można również zbadać sobie ciśnienie, poziom cukru w organizmie oraz przeprowadzić analizę składu masy ciała z dietetyczkami z tudietetyk.pl

Impreza finansowana jest ze środków Gminy Śrem.

Formularz zapisów oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Runner’s Power

[pe2-image src=”http://lh4.ggpht.com/-zkXh6XWalAo/VDuFNe8PtDI/AAAAAAAACXE/3fTgaC7Z6Rw/s144-c-o/2_sztafeta_20_pazdziernika_srem_4_x_2400m.jpg” href=”https://picasaweb.google.com/114988359068068738045/20141013#6069591389502420018″ caption=”W niedzielę, 19 Października, kolejny raz odbędzie się sztafeta charytatywną organizowana przez śremską grupę biegaczy Runner’s Power. W tym roku sztafeta pobiegnie dla Zuzi.Jak możemy przeczytać na stronie internetowej grupy, Runner’s Power powstało z potrzeby propagowania biegania jako zdrowego stylu życia. Stowarzyszenie liczy ok. 60 uczestników, są tutaj zarówno bardzo doświadczeni maratończycy jak i początkujący biegacze, których łączy wspólna pasja – bieganie.Sztafeta wystartuje o godzinie 14:00 z bieżni stadionu miejskiego. Nawiązując do ważnego wydarzenia związanego z tym dniem, każdy z uczestników pobiegnie z przypiętym kotylionem.Opłata za udział w imprezie wynosi minimum 25,00 zł za osobę czyli 100,00 zł za drużynę. Wszystkie środki, które uda się zgromadzić z opłat startowych zostaną przekazane Zuzi Lambryczak (więcej o Zuzi: http://runnerspower.pl/Aktualnosci/ZuziaLambryczak)Zostaną stworzone trzy klasyfikacje zawodników: sztafety damskie, sztafety męskie i sztafety mieszane. Nagrodzone będą trzy pierwsze drużyny z każdej klasyfikacji, które najszybciej przebiegną trasę oraz drużynę, która wpłaci największą kwotę pieniędzy.Program zawodów:12:00 – 13:00 – odbiór pakietów startowych,14:00 – oficjalne otwarcie imprezy,14:10 – start sztafet,16:00 – Dekoracja zwycięzców.Podczas trwania imprezy Stowarzyszenie – Śremska Grupa Nieustannych Optymistów “Krówka Mała” będzie uczyła zasad pierwszej pomocy. Będzie można również zbadać sobie ciśnienie, poziom cukru w organizmie oraz przeprowadzić analizę składu masy ciała z dietetyczkami z tudietetyk.plImpreza finansowana jest ze środków Gminy Śrem.Formularz zapisów oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Runner’s Powerźródło: Runner’s Power” type=”image” alt=”2_sztafeta_20_pazdziernika_srem_4_x_2400m.jpg” ]

źródło: Runner’s Power

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.