
Wystartował 5. Mróz Śrem Półmaraton
Kilkadziesiąt minut temu wystartował 5 już Mróz Śrem Półmaraton. Na mecie stawiło się około 600 biegaczy. Przed startem tradycyjnie rozgrzewkę przeprowadziły instruktorki Śremskiego Sportu. Pomimo iż tradycyjnie wszystkich przywitała słoneczna pogoda, nie powinno być upału, który zawsze towarzyszył podczas śremskiego półmaratonu.
Poniżej zdjęcia wykonane przez Tomasza Twardowskiego:
Odkryj więcej z naszsrem.pl - nie przegap tego, co ważne
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.






