|

Śremskie szkoły i przedszkola szykujcie się ;) Podczas meczu Lecha z Arką padnie kolejny rekord?

25 września podczas spotkania Lecha Poznań z Arką Gdynia odbędzie się kolejna edycja akcji „Kibicuj z klasą”. Udział w niej mogą wziąć podopieczni szkół gimnazjalnych oraz podstawowych, przedszkoli i innych placówek oświatowo-wychowawczych.

SZANSA NA KOLEJNY REROKD

Po raz pierwszy akcja odbyła się w lutym 2013 roku podczas spotkania Lecha Poznań z GKS-em Bełchatów. Wtedy przy Bułgarskiej pojawiło się ponad 7 tysięcy osób. Z każdą kolejną edycją coraz więcej gimnazjalistów przychodziło na INEA Stadionie. Niecałe pół roku temu na trybunach gościliśmy aż 10 918 uczniów razem ze swoimi opiekunami. Bardzo prawdopodobne, że podczas starcia Lecha z Arką padnie kolejny rekord akcji.

– Cieszę się, że po raz kolejny możemy być na INEA Stadionie i wspólnie z całą szkołą dopingować drużynę w walce o zwycięstwo. Atmosfera tutaj jest niepowtarzalna, a nasi uczniowie po każdym wspólnym wyjeździe na mecz, czekają na kolejne edycje akcji i dążą do przyjazdu do Poznania. Moim zdaniem takie akcje są bardzo potrzebne, bo dzięki nim młodzież może zainteresować się sportem i złapać bakcyla kibicowania. Liczę, że jeszcze nie raz wrócimy na Bułgarską – mówił po ostatniej edycji Pan Krzysztof, nauczyciel matematyki w jednym z podpoznańskich gimnazjów.
Tuż przed ostatnią edycją zmieniona została formuła akcji. Wcześniej udział w niej mogli wziąć wyłącznie uczniowie szkół gimnazjalnych. Teraz do uczestnictwa zapraszamy również podopiecznych szkół podstawowych, przedszkoli i innych placówek oświatowo-wychowawczych mieszczących się nie tylko w Poznaniu i Wielkopolsce, ale również w województwach ościennych.

95 lat Śremskiego Klubu Sportowego Warta

– Nasza akcja „Gimnazjaliści na Kolejorza” została trochę zmodyfikowana i dostosowana do grup zorganizowanych do 16. roku życia. Wiemy, że dla wielu najmłodszych nasza akcja jest okazją do pojawienia się po raz pierwszy na stadionie swojego ukochanego klubu – mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. – Zależy nam na tym, żeby przy Bułgarskiej pojawiło się jak najwięcej młodych kibiców Lecha, którzy swoim dopingiem pomogą naszym piłkarzom wygrać kolejne spotkanie na własnym stadionie. Uczestnictwo w naszej akcji to oczywiście, poza udziałem w widowisku piłkarskim, szansa na spędzenie czasu na zabawie wspólnie ze swoją klasą – dodaje.

ZGŁOSZENIA DO 22 WRZEŚNIA

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku, 22 września do godziny 20:00, pod adresem grupy@lechpoznan.pl. Każda grupa wielkości min. 10 osób wejdzie na trybuny przy Bułgarskiej bezpłatnie. – Zainteresowanie już teraz jest duże, co bardzo nas cieszy. Kilkanaście grup, które już po raz kolejny biorą udział akcji, wysłało do nas swoje zgłoszenia. Oczywiście poza stałymi bywalcami zapraszamy szkoły, które jeszcze nigdy nie były większą grupą na INEA Stadionie – kończy Zieliński.

Warto wspólnie z Lechem świętować rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Serdecznie zapraszam

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.