Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

« Wszystkie Wydarzenia

Rodzinny spływ kajakowy

7 sierpnia, 2022 @ 8:00 am 9:00 am

Śremski Sport zaprasza na rodzinny spływ kajakowy.

W tym roku trasa spływu prowadzi z Nowego Miasta do Śremu. Długość trasy z prądem to ok.34 km. Zbiórka odbędzie się 7 sierpnia br. o godzinie 8:00 przy przystani Marina w Śremie na ulicy Nadbrzeżnej 18. W cenę wliczony jest dojazd autokarem ze Śremu do Nowego Miasta. Dla uczestników przewidziany jest posiłek w Kotowie. Podczas spływu wszystkim uczestnikom jest zapewnione pełne bezpieczeństwo! Czuwać nad tym będą ratownicy wodni, płetwonurkowie, ratownicy medyczni z miejsko – powiatowego oddziału WOPR w Śremie oraz komandor spływu.

Koszt uczestnictwa w spływie to 50 zł za osobę (kajaki 2 osobowe). Akcja współfinansowana ze środków budżetowych Gminy Śrem.

Rezerwację powinna być dokonana do 29 lipca 2022 r. (lub do wyczerpania miejsc) pod nr tel. 61 22 28 683 lub na adres e-mail bok@sremskisport.pl.

Osoby zapisujące się na spływ proszone są także o przygotowanie numerów pesel całej załogi kajaka, pesele potrzebne są do ubezpieczenia uczestników.

Wpłaty gotówką lub kartą przyjmowane będą w kasie obiektu Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a, w godzinach 7:00 – 22:00.

50zł

Śremski Sport

61 222 86 80

Zobacz witrynę: Organizator

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.